STĚNA KLOUBOVÁ PRO ČISTÉ PROSTORY

Použití:

Stěna kloubová slouží k optickému rozdělení prostorů na pracovišti. Tento typ je určen především do prostor s požadavkem na zvýšenou čistotu prostoru. Jedná se například o laboratoře, provozy se zaměřením na zdravotní výrobu a pod.

Provedení:

Rámy jsou rozměrově shodné s rámy pro průmysl, ale jsou vyráběny z hliníkových eloxovaných profilů 40x40mm s plnou stěnou. Toto provedení umožňuje snadnější čistění. Standardní rámy mají výšku 2000mm a šířku 500, 750 a 1000mm. Rámy mohou být na spodní straně osazeny kolečky, nohami nebo ochrannou plastovou lištou. Spoje mezi jednotlivými profily jsou provedeny pomocí ocelových zinkovaných PVS spojek. V rámech jsou zasazeny výplně ze sendvičových hliníkových desek (Al/polyethylen/Al).  Všechny rámy jsou osazeny oboustranně montovanými panty, které zajišťují spoje mezi jednotlivými panely a po rozpojení jedné, nebo druhé strany i natáčení v rozsahu +/-90°. Rozpojení i spojení pantu je jednoduché, rychlé a lze ho provádět bez použití nářadí.
Pro zajištění stability rámů musí být na rámy instalovány stabilizační příčky. Počty a místa umístění příček je nutno volit podle celkové velikost stěny a také s ohledem na předpokládaný pohyb osob kolem stěny. V případě potřeby vám rádi připravíme nárh stěny včetně doporučeného rozmístění příček.
Pro zajištění stability samostatně stojících stěn je nutné k bokům rámů přichytit minimálně jednu stabilizační příčku na každou stranu rámu.
(Viz. příklady sestavení)

Povrchy hliníkových rámů jsou eloxovány.

Dodání:

Stěny kloubové jsou zasílány ve smontovaném stavu. Samostatně jsou dodávány stabilizační příčky, které si musí sám zákazník uchytit k rámu při instalaci. Upevnění příčky je prováděno pomocí předmontovaných spojek se stavěcími šrouby. Klíč k sestavení je součástí dodávky. V případě požadavku je možné zajistit naši odbornou montáž u zákazníka.

  

Na základě požadavku navrhneme i stěny na zakázku, tak, aby vyhovovaly přesně požadavkům zákazníka. Nestandardní rozměry, různé materiály výplní, nebo povrchové úpravy rámů.

Produkty můžete objednat v našem e-shopu, můžete nás také kontaktovat přímo na emailovou  adresu info@apme.cz, nebo zavolat na tel.: +420 604 287 322 

Stěna kloubová STKLČP-K1x2-AlxAl

Výška rámu je 2000mm a šíře 1000mm. Rám je osazen dvěmi kolečky s brzdou. Toto provedení je vhodné především pro stěny, kde se předpokládá časté přestavování. Při použití dvou stabilizačních příček STKLČP-K05-Al může být použito i jako samostatně stojící díl (Viz. příklady sestavení). Kolečka zajišťují snadný posun po podlaze. Výplň je ze sendvičové hliníkové desky tl. 3mm (Al/polyethylen/Al). Lze kombinovat se stěnou STKLČP-N s nohami.

Stěna STKLČP-K1x2 Stěna STKLČP-K1x2
ke stažení: pdf dwg step

Stěna kloubová STKLČP-K0.75x2-AlxAl

Výška rámu je 2000mm a šíře 750mm. Rám je osazen dvěmi kolečky s brzdou. Toto provedení je vhodné především pro stěny, kde se předpokládá časté přestavování. Při použití dvou stabilizačních příček STKLČP-K05-Al může být použito i jako samostatně stojící (Viz. příklady sestavení). Kolečka zajišťují snadný posun po podlaze. Výplň je ze sendvičové hliníkové desky tl. 3mm (Al/polyethylen/Al). Lze kombinovat se stěnou STKLČP-N s nohami.

Stěna STKLČP-K0.75x2 Stěna STKLČP-K0.75x2
ke stažení: pdf dwg step

Stěna kloubová STKLČP-K0.5x2-AlxAl

Výška rámu je 2000mm a šíře 500mm. Rám je osazen dvěmi kolečky s brzdou. Toto provedení je vhodné především pro stěny, kde se předpokládá časté přestavování. Při použití dvou stabilizačních příček STKLČP-K05-Al může být použito i jako samostatně stojící (Viz. příklady sestavení). Kolečka zajišťují snadný posun po podlaze. Výplň je ze sendvičové hliníkové desky tl. 3mm (Al/polyethylen/Al). Lze kombinovat se stěnou STKLČP-N s nohami.

Stěna STKLČP-K0.5x2 Stěna STKLČP-K0.5x2
ke stažení: pdf dwg step

Stěna kloubová STKLČP-N1x2-AlxAl

Výška rámu je 2000mm a šíře 1000mm. Rám je osazen dvěma nohami. Toto provedení je vhodné pro stěny, kde se nepředpokládá časté přestavování. Při použití dvou stabilizačních příček STKLČP-N05-Al může být použito i jako samostatně stojící (Viz. příklady sestavení). Nohy umožňují přesné vyrovnání rámu na podlaze. Výplň je ze sendvičové hliníkové desky tl. 3mm (Al/polyethylen/Al).  Lze kombinovat se stěnou STKLČP-K s kolečky.

Stěna STKLČP-N1x2 Stěna STKLČP-N1x2
ke stažení: pdf dwg step

Stěna kloubová STKLČP-N0.75x2-AlxAl

Výška rámu je 2000mm a šíře 750mm. Rám je osazen dvěma nohami. Toto provedení je vhodné pro stěny, kde se nepředpokládá časté přestavování. Při použití dvou stabilizačních příček STKLČP-N05-Al může být použito i jako samostatně stojící (Viz. příklady sestavení). Nohy umožňují přesné vyrovnání rámu na podlaze. Výplň je ze sendvičové hliníkové desky tl. 3mm (Al/polyethylen/Al).  Lze kombinovat se stěnou STKLČP-K s kolečky.

Stěna STKLČP-N0.75x2 Stěna STKLČP-N0.75x2
ke stažení: pdf dwg step

Stěna kloubová STKLČP-N0.5x2-AlxAl

Výška rámu je 2000mm a šíře 500mm. Rám je osazen dvěma nohami. Toto provedení je vhodné pro stěny, kde se nepředpokládá časté přestavování. Při použití dvou stabilizačních příček STKLČP-N05-Al může být použito i jako samostatně stojící (Viz. příklady sestavení). Nohy umožňují přesné vyrovnání rámu na podlaze. Výplň je ze sendvičové hliníkové desky tl. 3mm (Al/polyethylen/Al).  Lze kombinovat se stěnou STKLČP-K s kolečky.

Stěna STKLČP-N0.5x2 Stěna STKLČP-N0.5x2
ke stažení: pdf dwg step

Stěna kloubová STKLČP-P1x2-AlxAl

Výška rámu je 2000mm a šíře 1000mm. Rám je na spodní straně chráněn plastovou lištou, která umožňuje postavení rámu přímo na podlahu. Toto provedení je vhodné tam, kde  nesmí zůstat mezera pod stěnou a nepředpokládá se přesouvání stěny. Při použití dvou stabilizačních příček STKLČP-P05-Al může být použit i jako samostatně stojící (Viz. příklady sestavení). Výplň je ze sendvičové hliníkové desky tl. 3mm (Al/polyethylen/Al).  Nelze kombinovat se stěnou STKLČP-K s kolečky ani se stěnou STKLČP-N s nohami.

Stěna STKLČP-P1x2 Stěna STKLČP-P1x2
ke stažení: pdf dwg dwg

Stěna kloubová STKLČP-P0.75x2-AlxAl

Výška rámu je 2000mm a šíře 750mm. Rám je na spodní straně chráněn plastovou lištou, která umožňuje postavení rámu přímo na podlahu. Toto provedení je vhodné tam, kde  nesmí zůstat mezera pod stěnou a nepředpokládá se přesouvání stěny. Při použití dvou stabilizačních příček STKLČP-P05-Al může být použit i jako samostatně stojící (Viz. příklady sestavení). Výplň je ze sendvičové hliníkové desky tl. 3mm (Al/polyethylen/Al).  Nelze kombinovat se stěnou STKLČP-K s kolečky ani se stěnou STKLČP-N s nohami.

Stěna STKLČP-P0.75x2 Stěna STKLČP-P0.75x2
ke stažení: pdf dwg stp

Stěna kloubová STKLČP-P0.5x2-AlxAl

Výška rámu je 2000mm a šíře 500mm. Rám je na spodní straně chráněn plastovou lištou, která umožňuje postavení rámu přímo na podlahu. Toto provedení je vhodné tam, kde  nesmí zůstat mezera pod stěnou a nepředpokládá se přesouvání stěny. Při použití dvou stabilizačních příček STKLČP-P05-Al může být použit i jako samostatně stojící (Viz. příklady sestavení). Výplň je ze sendvičové hliníkové desky tl. 3mm (Al/polyethylen/Al).  Nelze kombinovat se stěnou STKLČP-K s kolečky ani se stěnou STKLČP-N s nohami.

Stěna STKLČP-P0.5x2 Stěna STKLČP-P0.5x2
ke stažení: pdf dwg stp

Stěna kloubová STKLČP-1x2-AlxAl

Výška rámu je 2000mm a šíře 1000mm. Toto provedení je nutné umístit mezi dva panely s koly, nebo nohami. Je možné ho použít i mezi dva panely s plastovou lištou, kdy bude po sestavení pod rámem mezera cca 4mm. Při použití tří, nebo čtyř stabilizačních příček může být použit i jako samostatně stojící (Viz. příklady sestavení). Výplň je ze sendvičové hliníkové desky tl. 3mm (Al/polyethylen/Al).

Stěna STKLČP-1x2 Stěna STKLČP-1x2
ke stažení: pdf dwg stp

Stěna kloubová STKLČP-0.75x2-AlxAl

Výška rámu je 2000mm a šíře 750mm. Toto provedení je nutné umístit mezi dva panely s koly, nebo nohami. Je možné ho použít i mezi dva panely s plastovou lištou, kdy bude po sestavení pod rámem mezera cca 4mm. Při použití tří, nebo čtyř stabilizačních příček může být použit i jako samostatně stojící (Viz. příklady sestavení). Výplň je ze sendvičové hliníkové desky tl. 3mm (Al/polyethylen/Al).

Stěna STKLČP-0.75x2 Stěna STKLČP-0.75x2
ke stažení: pdf dwg stp

Stěna kloubová STKLČP-0.5x2-AlxAl

Výška rámu je 2000mm a šíře 500mm. Toto provedení je nutné umístit mezi dva panely s koly, nebo nohami. Je možné ho použít i mezi dva panely s plastovou lištou, kdy bude po sestavení pod rámem mezera cca 4mm. Při použití tří, nebo čtyř stabilizačních příček může být použit i jako samostatně stojící (Viz. příklady sestavení). Výplň je ze sendvičové hliníkové desky tl. 3mm (Al/polyethylen/Al).

Stěna STKLČP-0.5x2 Stěna STKLČP-0.5x2
ke stažení: pdf dwg stp

Stabilizační příčka STKLČP-K0.5-Al

Tato stabilizační příčka délky 460mm je vyrobena z hliníkového eloxovaného profilu, je osazena pojezdovým kolem a slouží k zajištění stability kloubových stěn (Viz. příklady sestavení). Je určena pro stěny, které jsou také vybaveny pojezdovými koly. Příčky jsou dodávány samostatně a je nutné je uchytit k rámu kloubové stěny.

Stěna STKLČP-K0.5 Stěna STKLČP-K0.5
ke stažení: pdf dwg stp

Stabilizační příčka STKLČP-N0.5-Al

Tato stabilizační příčka délky 460mm je vyrobena z hliníkového eloxovaného profilu, je osazena výškově stavitelnou nohou a slouží k zajištění stability kloubových stěn (Viz. příklady sestavení). Je určena pro stěny, které jsou také vybaveny stavitelnými nohami. Příčky jsou dodávány samostatně a je nutné je uchytit k rámu kloubové stěny.

Stěna STKLČP-N0.5 Stěna STKLČP-N0.5
ke stažení: pdf dwg stp

Stabilizační příčka STKLČP-P0.5-Al

Tato stabilizační příčka délky 460mm je vyrobena z hliníkového eloxovaného profilu, je ze spodní strany chráněna plastovou lištou a slouží k zajištění stability kloubových stěn (Viz. příklady sestavení). Je určena pro stěny, které jsou také ze spodní strany rámu vybaveny plastovou lištou. Příčky jsou dodávány samostatně a je nutné je uchytit k rámu kloubové stěny.

Stěna STKLČP-P0.5 Stěna STKLČP-P0.5
ke stažení: pdf dwg stp

Kotevní deska STKL-KD2-St

Kotevní deska slouží k uchycení stěny ke stěně budovy. Kotevní deska je osazeny dvěmi panty, které zajišťují spoj desky s rámem. Po rozpojení jedné, nebo druhé strany i natáčení v rozsahu +/-90°. Rozpojení i spojení pantu je jednoduché, rychlé a lze ho provádět bez použití nářadí (Viz. příklady sestavení). Součástí dodávky jsou i dva vruty s hmoždinkami.

Stěna STKL-KD2 Stěna STKL-KD2
ke stažení: pdf dwg stp