PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO REGÁLOVÉ SKLADY

Použití:

Nabízené díly a zařízení slouží jako doplňkové příslušenství regálových skladů. Jedná se především o nosné rámy, příčky, zábrany a ochrany.

Na základě požadavku zákazníka dodáváme zařízení i na zakázku. Navrhujeme je tak, aby vyhovovaly přesně požadavkům zákazníka. Nestandardní rozměry, různé materiály, nebo povrchové úpravy.

V případě požadavku zajistíme i jejich instalaci na místě.

Díly můžete objednat v našem e-shopu, můžete nás také kontaktovat přímo na emailovou  adresu info@apme.cz, nebo zavolat na tel.: +420 604 287 322 

 

OCHRANY SLOUPŮ

Ochrany sloupů

PALETOVÉ ZARÁŽKY ZADNÍ

Zarážky zadní

NOSNÉ RÁMY

Nosné rámy

NOSNÉ PŘÍČNÍKY

Nosné příčníky

Ochrana sloupů

Návrh, výroba a dodání atypické rohové ochrany sloupů. Tato ochrana sloupu byla vyrobena z ocelového ohýbaného plechu a kotvena do betonové podlahy. Kotevní prvky byly součástí dodávky.

Ochrana sloupuOchrana sloupu

Ochrana sloupů

Ochrany sloupů jsou použity v regálových skladech a slouží k ochraně sloupů regálů v místě ukotvení. Jsou vyrobeny z ocelových ohýbaných plechů a příčníky mezi nimi jsou z ocelových válcovaných profilů. Ochrany sloupů jsou uchyceny pomocí ocelových kotev do betonové podlahy. Kotevní prvky byly součástí dodávky.
Ochrany sloupů byly dodány s lakovaným povrchem odstínu RAL 2009.

Ochrana sloupůOchrana sloupů

Posuvná brána

Ručně posuvná brána z ocelových svařovaných profilů s vnitřní výplní z pletiva. Tato brána brání vstupu nepovolaných osob do části skladového prostoru.
Nosná konstrukce brány je ukotvena do betonové podlahy a bočně zajištěna uchycením ke stávajícím sloupům. Posuvná brána je opatřena zámkem, který umožňuje volný průchod pouze z vnitřního prostoru brány. Z vnější strany je nutné použití klíče.
Pletivo: standard k zabránění dosahu rukou skrz pletivo.
Povrchová úprava: práškové lakování, odstín modrý RAL 5005.
Součástí dodávky byla i montáž.

Posuvná bránaPosuvná bránaPosuvná brána

Posuvná bránaPosuvná brána