OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

VÝROBKY DO INTERIÉRU

 

Stoly

Navrhneme a vyrobíme stůl pro použití v interiéru, pro různé účely a použití.
Konstrukce bude provedena z hliníkových profilů. Další materiály budou použity podle Vašich požadavků.

StůlStolek

 
 

Stojany, tabule, panely

Navrhneme a vyrobíme informační zařízení  v provedení podle Vašich požadavků. Konstrukce bude provedena z hliníkových profilů. Další materiály budou použity podle Vašich požadavků.

Tabule 01tabule02tabule03

 
 

Oddělení prostorů, přepážky

Navrhneme a vyrobíme zařízení  pro oddělení prostorů v provedení podle Vašich požadavků. Konstrukce bude provedena z hliníkových profilů. Další materiály budou použity podle Vašich požadavků.

prepazka01prepazka02

 
 

Regály, police

Navrhneme a vyrobíme zařízení  pro skladování nebo odkládání v provedení podle Vašich požadavků. Konstrukce bude provedena z hliníkových profilů. Další materiály budou použity podle Vašich požadavků.

regal01regal02regal03

 

Fotorámy

Rám pro sadu fotografií je navržený z hliníkových profilů 20x20. Fotografie šíře 15cm jsou z vnější strany kryty sklem. Pro spoje jednotlivých profilů byly v tomto případě použity nerezové plechové spojky se šrouby. Toto řešení je ekonomické a dostatečné pro tuto aplikaci. Samotné sestavení a instalace byla prováděna konečným zákazníkem. Rám je možné pomocí dalších profilů a spojek rozšiřovat  a doplňovat o další fotografie.

FotorámFotorámDetail sestavení