OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

STOLY A MONTÁŽNÍ PRACOVIŠTĚ

Navrhneme, kompletně vyřešíme, vyrobíme a dodáme podle Vašeho zadání stoly pracovní, komplexní pracoviště montážní, kontrolní apod.
Konstrukce bude provedena z hliníkových konstrukčních systémů, případně jako ocelová svařovaná. Vybavení pracoviště bude zajištěno podle konkrétního požadavku. Stůl bude vybaven potřebnou elektroinstalací.

stůl montážnmí01stůl montážnmí02stůl montážnmí03
stůl montážnmí04Výstupní stůl linky

 

Pracovní stůl

Stůl je navržen podle požadavků zákazníka na míru. Jedná se o stůl určený do potravinářského provozu. Rám stolu je vyroben z hliníkových profilů 50x50mm s bočními drážkami. Horní pracovní deska tl. 15mm, odkládací police v celé ploše pod pracovní deskou a boční police jsou vyrobeny z bílého materiálu PE-UHMW (Ultravysokomolekulární polyethylen). Tento materiál má dobrou odolnost proti otěru a je vhodný pro použití v potravinářském a zdravotním průmyslu. Všechny desky jsou uchyceny pomocí šroubů a závitových vložek, které zajišťují dostatečně pevné uchycení. Stůl je vybaven také jednou uzamykatelnou zásuvkou v podvěšeném zásuvkovém boxu. Zpevnění uchycení boční police je provedeno pomocí výztuh rámu VPLB-50-VA. Pro ustavení stolu na místě jsou nohy osazeny stavitelnými výkyvnými nohami 50/M16-Al/St.

Pracovní stůPracovní stů - detail výztuhyPracovní stůl - modelPracovní stůl - výkres

Psací stůl průmyslový

Tento stůl byl navržen podle rozměrových požadavků zákazníka, s požadavkem na zvýšenou tuhost rámu stolu a použití v potravinářském průmyslu. Rám je vyroben z hliníkových profilů 40x40mm s plnými stěnami a nejvíce namáhané spoje jsou zpevněny rámovými výztuhami z ocelového nerezového plechu. Tento způsob uchycení zajišťuje vysokou tuhost celého rámu. Pracovní deska je vyrobena z bílého materiálu PE-UHMW (Ultravysokomolekulární polyethylen) tl. 15mm. Tento materiál má dobrou odolnost proti otěru a je vhodný pro použití v potravinářském a zdravotním průmyslu. Deska je uchycena pomocí šroubů a závitových vložek, které zajišťují dostatečně pevné uchycení. Vyrovnání a ustavení stolu na místě je prováděno pomocí nízkých stavitelných noh, které jsou uchyceny v závitových vložkách lisovaných v rámu.

Psací stůlPsací stůl - detail výztuhyStůl psací - modelStůl psací - výkres