OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

STROJE A ZAŘÍZENÍ

 

Jednoúčelové stroje a automatizace

Navrhneme, kompletně vyřešíme, vyrobíme a dodáme zařízení podle Vašeho zadání.
Řešení bude obsahovat návrh mechanické konstrukce, pohonu, pneumatických nebo hydraulických prvků, elektrických dílů a zapojení, krytů a dalších potřebných částí.

jednoucelove01jednoucelove02jednoucelove03
Buben na mazání pružin

 

Přípravky a zařízení pro zkoušky, testování a měření

Navrhneme, kompletně vyřešíme, vyrobíme a dodáme zařízení podle Vašeho zadání.
Řešení bude obsahovat návrh mechanické konstrukce v potřebných přesnostech, kvalitě povrchu, z materiálů vhodných pro požadovaný účel. Zařízení může obsahovat pohony, pneumatické nebo hydraulické prvky, elektrické díly a zapojení, kryty a dalších potřebné části.

Testovací přípravekTestovací přípravek konektorůLisovací přípravek
Testovací rám sedačkyTestovací přípravek

 

Automatické vozíky

Poloautomatický vozík pro sklady
Vozík je prioritně určen ke svozu vybraných položek do stanoveného bodu. Umožňuje pojíždění v meziregálové uličce na úsecích volených obsluhou. Po dosažení stanoveného bodu může být odeslán do výchozího bodu bez přítomnosti obsluhy. Typ PAV 400/230V 50Hz, typové číslo 13014-03

Na zakázku dodáme v jiných rozměrových modifikacích.


vozik01vozik02

 

Testovací přípravek

Jednoúčelové zařízení slouží ke zkoušení funkčnosti a životnosti konektorů. Při zkoušce je neustále spojován a rozpojován konektor a při každém spojení je zatížen testovací elektrickou zátěží. Případná změna parametrů chodu je možná nastavovat pomocí PLC. Počet provedených cyklů je zobrazován elektronicky na displeji. Zařízení je navrženo tak, aby mohlo být použito v klimatických komorách s teplotním rozsahem -20 až +70°C.

Testovací přípravekTestovací přípravekTestovací přípravek

Testovací přípravekTestovací přípravek

Řezačka papíru

Toto jednoúčelové zařízení slouží k podélnému řezání papíru a k jeho následnému navinutí na kotouče. Papír je odvíjen z role o maximální šířce 800mm a po průchodu linkou je veden do řezačky. Zde je pomocí dvou naváděcích válců nasměrován mezi nožové hřídele. Pomocí řezných nožů je papír rozřezán na pásky, které jsou navíjeny na dva navíjecí válce.
Zařízení se skládá z ocelového základového rámu, na kterém jsou svisle uchyceny dvě masivní boční desky. Do těchto desek jsou uchyceny všechny funkční části stroje. Pohon zajišťuje jeden centrální elektromotor s převodovkou a pomocí řemenových převodů je pohyb rozveden na jednotlivé válce. Provozní řezná rychlost je 20 metrů papíru za minutu a maximální rychlost až 60m/min.

Výkres řezačkyŘezačkaŘezačka

Zkušební přípravek vodotěsnosti průchodek

Jednoúčelové zařízení je určeno pro zkoušení vodotěsnosti průchodek v automobilovém průmyslu. Do přípravku se upíná plech se zkušebními průchodkami. Horní část se naplní vodou a sledují se případné průsaky a úkapy vody kolem průchodek.
Zařízení se skládá z ocelového základového rámu se stavitelnými nožičkami 40-M12-Al/St a se svařovanou ocelovou úkapovou vanou pro zachycení případných úkapů. Na horní straně rámu jsou mechanické upínače, které slouží k uchycení horního ocelového lemu s přírubou a těsněním. Mezi základovým rámem a lemem s přírubou je vložen ocelový plech s instalovanými průchodkami. Vypouštění vody zajišťuje instalovaný ruční ventil s hadičkou.

Zkušební přípravek vodotěsnosti průchodek - fotoHorní díl - fotoZkušební přípravek vodotěsnosti průchodek - modelZkušební přípravek vodotěsnosti průchodek - výkres