OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

HLINÍKOVÉ KONSTRUKCE

 

Navrhneme, kompletně vyřešíme, vyrobíme a dodáme hliníkovou konstrukci, rám stroje nebo rám jiného zařízení. Konstrukce bude provedena z hliníkových profilů jako šroubovaná. Pro hliníkové konstrukce využíváme především hliníkový stavebnicový systém, který umožňuje rychlé a snadné sestavení. Návrh bude obsahovat potřebné statické výpočty, analýzy MKP, dynamické analýzy, výpočty vlastních frekvencí, tvary kmitání a další. Povrchová úprava bude provedena eloxováním nebo lakováním práškovou barvou případně jinými laky nebo kombinací povrchových úprav.

Nosná konstrukce laseruHliníková ochranná konstrukceKonstrukce kabiny

Nosná konstrukce laseruHliníková konstrukce

 

Podesta

Jedná se o pochůzí plošinu, která zajišťuje optimální pracovní výšku pro obsluhu výrobní linky a zároveň kryje energetické rozvody vedené v energetických kanálech po podlaze. Základní rám podesty je proveden z hliníkových profilů vzájemně spojených univerzálními ocelovými spojkami. Pochůzí plocha je tvořena pláty z hliníkových slzičkových plechů. 

PodestaPodestaPodesta

Podesta

Úprava hliníkové konstrukce laserových rozvodů

Tato hliníková konstrukce slouží k uchycení vakuového potrubního systému pro vedení laserového paprsku. Požadavkem úpravy byla změna polohy výstupní vakuvé komory v laboratořích. Díky modulárnosti prvků hliníkové konstrukce bylo možné tuto úpravu provést ve velmi krátkém čase a jen za pomoci základního ručního nářadí bez nutnosti řezání či svařování.
Součástí úpravy konstrukce byla naší firmou provedena i výměna části nerezového vakuového rozvodu.

Distribuční vakuová komoraDistribuční vakuová komora

Hliníkový policový regál

Tento policový regál slouží k přehlednému uskladnění materiálu. Doporučená nosnost jednotlivých polic je stanovena na 250kg a celková nosnost regálu pak může dosahovat 2500kg. Regál je umístěn ve stávajícím výklenku ve stěně, který vznikl po zazdění dveří. Konstrukce regálu je navržena z hliníkových profilů velikosti 50x50 a 60x30mm. Pro zvýšení tuhosti jsou navíc některé rohové spoje vystuženy plochými nerezovými výztuhami typu VPL. Výplně police jsou vyrobeny z ocelového zinkovaného plechu. Pro přesné usazení na místě jsou sloupy regálu vybaveny stavitelnými nohami 50-M16-St/St.

Regál modelRegál výkresRegálRegál detail